Logo landing small

Jednoduchá správa insolvenčných konaní a predaj majetku.

Vážený správca

Mercudo je komplexný nástroj na správu insolvenčných konaní. IS Mercudo obsahuje online správcovskú kanceláriu, ktorej hlavnou úlohou je zjednodušiť administratívnu záťaž správcu pri správe insolvenčných konaní. Druhým dôležitým modulom pre správcov je modul na zverejňovanie a predaj majetku, ponúka možnosť rýchlo a efektívne speňažiť majetok z konkurzných konaní.

Registráciou do Mercudo bezplatne získavate online správcovskú kanceláriu:

Spolupracujeme:

  • Sberbank color
  • Otp color
  • Csob color2

Prečo používať Mercudo

1. Ušetríte čas

Mercudo je online kancelária, ktorú môžete vy a vaši kolegovia obsluhovať odkiaľkoľvek aj cez mobilný telefón.

2. Zvýšte si odmenu

Všetko sa dá predať. Jedným kliknutím zverejnite, sledujte prichádzajúce ponuky, vyberte najvyšsiu, PREDAJTE.

3. Nič nezmeškajte

Prehladný kalendár s pripomienkami termínov pre každé insolvenčné konanie (prvé štyri správy správcu, lehoty na prihlásenie, popieranie, zvolanie a iné).

Čo Vám Mercudo prináša
Konania a majetok

Štrukturovaný prehľad insolvenčných konaní. Všetky informácie o Vašich konaniach na jednom mieste, online kedykoľvek prístupné aj z mobilného telefónu. Vytváranie súpisov majetku prostredníctvom formulárov v súlade s vyhláškou. Možnosť EXPORTU do OV.

Konania

Kalendár a notifikácie

Už nikdy nezmeškajte žiadnu lehotu v konkurze. Prehľadný insolvenčný kalendár s upozorneniami na všetky lehoty vo Vašich konaniach.

Kalendar

Export dát

Všetky dáta nahraté a uložené do Mercuda je možné kedykoľvek exportovať do excelu alebo pdf súboru, tj. následne vytlačiť alebo importovať do iných informačných systémov, napr. Obchodný vestník.

Export

Zverejňovanie a ponuky

Ktorýkoľvek majetok nahratý do Mercuda môžete kedykoľvek rýchlo a efektívne predať. Stačí zverejniť a počkať na ponuky.

Ponuky

Správu veriteľských pohľadávok

V Online správcovskej kancelárii Mercudo si viete veľmi rýchlo a efektívne evidovať všetky veriteľské pohľadávky konkurzného konania a následne s nimi jednoducho pracovať. Popieranie a zisťovanie nikdy nebolo ľahšie.

Pohladavky

Schôdze a hlasovania

Kompletná evidencia schôdzí veriteľov a zasadnutí veriteľského výboru s možnosťou tvorby vlastných bodov schôdze a hlasovaní. Automatické prepočítavanie hlasovacích podielov, okamžité vyhodnotenie hlasovania, stiahnutie zápisníc a prezenčných listín.

Schodze hlasovania

Korešpondencia a dokumenty

Správy na súd a žiadosti o súčinnosť na jeden klik - rýchlo a jednoducho. Nikdy už neprídete o žiaden dôležitý dokument vytvorili sme pre Vás bezpečné a neobmedzené cloudové úložisko dokumentov.

Korespondencia

Evidencia prijatej a odoslanej pošty

Jednoduchý a efektívny spôsob evidencie prijatej a odoslanej pošty. Už nemusíte listovať v spisoch aby ste skontrolovali, kedy ste Vy posielali alebo kedy Vám bol doručený ten ktorý dokument. Rýchle vyhľadávanie v elektronickej knihe pošty Vám bude vždy k dispozícii.

Evidencia posty

Hovoria o Mercude

Banky ako jeden z najfrekventovanejších účastníkov konkurzov jednoznačne môžu len podporiť tento projekt hlavne z dôvodu rýchlosti, transparentnosti a jednoduchému prístupu širokej verejnosti k predávanému majetku .

Dionýz Földes, Head of Recovery VÚB, a.s.

Je toho oveľa viac

Facebook