+

Here you can buy property from proceeding proceedings at advantageous prices

1. For everyone

The purchase of property from proceeding proceedings is available to the general public without any restrictions. Simply register and send your bids..

2. Advantageous prices

Be the first! The goal of proceeding proceedings is to sell property quickly, and that is why such property is sold at lower prices.

3. Simple and secure purchases

Register and buy. Buying is secure and managed by a proceeding trustee appointed by court..

We made the first step. Let's begin!

We are currently actively working on filling the portal with new products. It is our goal to offer you a wide spectrum of products from proceeding proceedings. We're also doing it for you! So please support us with your patience. Thank you. The Mercudo team

Are you proceeding trustee? Click here for more info

Featured offers

Testimonials

Banky ako jeden z najfrekventovanejších účastníkov konkurzov jednoznačne môžu len podporiť tento projekt hlavne z dôvodu rýchlosti, transparentnosti a jednoduchému prístupu širokej verejnosti k predávanému majetku.

Dionýz Földes, Head of Recovery VÚB, a.s.

Na Mercude som kúpil dopravníkový pás, ktorý sme použili na pogumovanie podlahy v našej požiarnej zbrojnici. Ušetrili sme tým niekoľko tisíc eur.

Kamil, náčelník DHZ

Naša spoločnosť sa dostala do konkurzu a vďaka portálu Mercudo vieme predať majetok rýchlo, nakoľko portál je určený nielen pre firmy, ale aj ľudí, ktorí chcú výhodne nakúpiť.

majiteľ firmy, Žilina

First time here?

Here you can buy property from proceeding proceedings at advantageous prices

Facebook